Jak probíhá výkup ?

Nejprve je podstatné, abyste naši společnost kontaktovali buď prostřednictvím formuláře nebo emailu a sdělili nám, jakou nemovitost a v jaké lokalitě máte zájem prodat a dále pak zda a v jaké výši váznou na domě dluhy či omezení. Naše společnost následně provede analýzu celého případu, zkontaktujeme Vás a předložíme nabídku na výkup domu či jiné Vaší nemovitosti.

Veškeré další právní a realizační kroky jsou plně v naší režii. Poté co se dohodneme na kupní ceně, připravíme veškeré právní kroky k uskutečnění převodu a zaplacení kupní ceny. To, co vždy našim zákazníkům zaručujeme, je maximální diskrétnost a především rychlost, se kterou případ vyřešíme.

Nabízíme Vám rychlé a právně bezpečné řešení Vaší situace. Nenechte vyhrát exekutora a ochraňte svůj majetek. V desítkách případů jsme již pomohli našim zákazníkům tím, že jsme odklonili chystanou dražbu a nemovitost odkoupili a oddlužili.

Platba za Váš dům do 48 hodin, záloha IHNED – kontaktujte nás

Cena výkupu domu ( nemovitosti ) je standardně dána mezi 60 – 70 % tržní ceny a její výši především ovlivňuje:

 • Lokalita
 • Technický stav domu a jeho stáří
 • Výše a konečný součet dluhů, které na nemovitosti váznou
 • Rychlost jednání

  Rozhodujícím faktorem u výkupu domu bývá čas. A proto pokud o přímém výkupu přemýšlíte, neváhejte nás kontaktovat co nejdříve. Veškeré Vaše dotazy rádi upřesníme. Dá se říci, že 90% případů má řešení, naprosto podstatná je však dobrá komunikace a spolupráce s Vámi.

 • Je výkup domu výhodný?


  Pokud jste v časové tísni, pak ANO. Pokud jste v situaci, kdy potřebujete koupit jinou nemovitost a nemáte jiné volné prostředky, pak také ANO. Pokud váznou na Vaší nemovitosti dluhy a exekuce se neúprosně blíží, pak jednoznačně ANO.

  Je vždy lepší prodat svou nemovitost s určitou finanční ztrátou, než o ni přijít v exekuční dražbě, ve které se cena nemovitosti nemusí vyšplhat ani na polovinu skutečné ceny. Kontaktujte nás a včas se informujte.